Hanuš Aleš - velitel zásahové jednotky sboru

Pokorný Ladislav - starosta sboru

E-mail: sdh.vranovice@seznam.cz

Jenda  "Sklíčko" Rohrer

Na přelomu roku 2014/2015 oznámil náš dlouholetý člen a velitel jednotky sboru dobrovolných hasičů pan Jan Rohrer úmysl odstoupit z této funkce a dále působit již jen jako řadový člen sboru a výjezdové jednotky. Na výroční schůzi sboru konané dne 11. ledna 2015 ve společenských prostorách naší hasičské zbrojnice obdržel za svoje zásluhy na úseku požární ochrany z rukou pana starosty Ing. Jana Helikara Bronzovou medaili Jihomoravského kraje. Své poděkování připojil také nový velitel jednotky sboru dobrovolných hasičů pan Aleš Hanuš, který předal našemu bývalému veliteli za jeho obětavou práci jako pozornost náramkové hodinky.

Pan Jan Rohrer působí v našem sboru dobrovolných hasičů již více jak čtyřicet let, z toho dvacet let jako velitel výjezdové jednotky.

Předání vyznamenání a malé pozornosti pro našeho bývalého velitele